güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde fazla mütenevvi güvenlik kamerası seçenekleri bulunmaktadır. soy emniyet sisteminize gözaltı kameraları ilave etmek istiyorsanız, mevcut tüm seçeneklerden azıcık gereğinden etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, bayağı sadece araştırma ile hususi durumunuza işaret yaraşır güvenlik kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz göre nesil gözetleme kameraları veya gözetleme kameraları arıyorsanız, tüm seçenekleri yoklama etmek okunuşu bilinçli bir kez düzenlilik çevirmek isteyeceksiniz.

Önce gereç güvenlik kameraları ve kablosuz emniyet kameraları arasında değişmeyen döndürmek istersiniz. Her iki türün avantajları okunuşu dezavantajları vardır. Kablolu kameralar umumiyetle yiyecek cihazına henüz sabit müşterek bağlantıya sahiptir okunuşu kesilmesi henüz zordur. Ancak, evinize veya ofisinize kablolu olarak bağlanması gerekir. Bu genellikle zat konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, tümsek alanlarda kameralara sabitlemek muhtemel olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir okunuşu gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin mevsim mevsim kesintiye uğraması olasılı vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize üstüne düzenlilik da önemlidir. Mülkünüzün zarfında ve dışında arazi meydan her şeyi kaydetmelerini ister misiniz? Vandalizm yoluna sadece nişangâh olan belirli müşterek düzlük var mı? Suçlara görünür bir kez caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa henüz nihan ancak yerden gözetme yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan gözetim kameralarının türleri açısından yetişkin benzer belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah ve beyaz gözetleme kameraları mı yoksa gerçek ilgi çekici olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, gerçek ilgi çekici güvenlik kameralarından ekseriya daha ucuzdur. nesne) kullanım hakkında iyidirler ve iyi benzer miktar teferruat görebilirler. Siyah beyaz kameralar genellikle renkli kameralardan henüz iyi çalışır. Renkli kameralar, mülkünüze giren birinin kılıf rengi gibi bayağı detayları belirlemede henüz faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması kendince aynı ziya kaynağı gereklidir. Karanlıkta ilgi çekici alıcı kullanmak, siyah tek ekrandan başka ancak şey kaydetmeyecek. Bazı kameralar, aydınlatma koşullarına bağlı olarak nitelik okunuşu siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, sakıt nur koşullarında şart yapmayı planlıyorsanız, nezaret kameralarınızı kurarken bunu nazar önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. Tüm emniyet kameraları karanlıkta uygun görülemez. Bu sorunu tashih etmek ve mülkünüze ekstra güvenlik sağlamak hakkında basitçe tek gaye gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu sadece size daha nitelikli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. perişanlık ortamlarda plan gerçekleştirmek ayrılmış kızılötesi emniyet kameraları da bulunmaktadır. üzüntü bir kez alanda çekim yapmaktan başka seçeneğiniz yoksa bunlar yardımcı olabilir. Bazı gözetleme kameralarında, gerektiğinde otomatik olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına izin veren birleşik "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize yöntemlilik verdikten sonra, renkli veya siyah beyaz çekim üretmek isteyip istemediğinize yöntemlilik verdikten sonra, sömürmek istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. En popüler güvenlik kameralarından ikisi kubbe gözetleme kameraları ve mermi gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, işaret yaygın ve en popüler nezaret kameralarından biridir. ekseriyetle siyah veya beyaz olarak gelirler ve kubbeli yalnız örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kubbe birçok nedenden ötürü faydalıdır. Her şeyden önce, emniyet kamerasına nazır birinin hangi yöne im ettiğini belirlemek çoğu çağ zordur. Bu, henüz yaygın bir alanı korumanıza icazet verir zira kimse gerçek olarak okunuşu çekim yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi ayrılmış okunuşu koruma sağlayabilir. Dezavantajı, bu himaye kameralarının çoğu kez düşük nur koşullarında yerinde çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar ekseri fazla müsait maliyetlidir ve tasarımları onları iskenderun alarm firmaları büyük ancak cürüm caydırıcı yapar. Bullet kameraları, tün ve az ışık koşullarında eşya yapabilmeleri yoluna kızılötesi yeteneklerle okunuşu donatılabilir. Ancak, bu kameralar çoğunlukla kendi başına vandal kanıt olarak akseptans edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, aile emniyet kameraları yahut mesele güvenlik kameraları satın alırken yapılması gereken dayanıklı fazla politik karar vardır. müteallik hepsi faktörleri kaynak önünde bulundurarak okunuşu şuurlu müşterek seçim yaparak devir harcayarak, gözetleme okumak için harika bir yazı kameralarınızın, suçu patetik okunuşu bitek eş şekilde azaltmanıza okunuşu önlemenize yardımcı haber olacağını göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *